Division 1
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Kevin Healy | AU | Mildura Squash Club Inc | No | - |
- | Rory Curtis | AU | Campbelltown Squash Club | No | - |
- | Matt Birch | AU | Bondi Waverley Squash Club | No | - |
- | Wilson Lorimer | XS | RACV Club | No | - |
[7] | Himanshu Sarin | Mulgrave Country Club | No | - | |
[5] | Hasala Gamalath | Mulgrave Country Club | No | - | |
[6] | Luke Boyce | RACV Club | No | - | |
- | Siddanth Ramani | Westerfolds - Templestowe | No | - | |
- | Kaveen Kohombange | Mulgrave Country Club | No | - | |
- | Chris Photis | Myrtleford Squash Club | No | - | |
[3] | Muhammad Omar Malik | Mulgrave Country Club | No | - | |
[4] | Kyle Coenraad | Mulgrave Country Club | No | - | |
- | Sam Howard | No | - | ||
- | Lewis Penhall | Bendigo Squash Centre | No | - | |
- | Chris Rucinski | Monash University Squash Club | No | - | |
- | David Althaus | AU | Kooyong Lawn Tennis Club | No | - |
- | Joanne Joseph | AU | MCC Squash Club | No | - |
[8] | Chris Armstrong | Bendigo Squash Centre | No | - | |
- | Nicholas Pollard | Melbourne University Squash Club | No | - | |
- | Sethu Venna | Westerfolds - Templestowe | No | - | |
- | Mark Wiegerink | AU | Macedon Ranges Squash Club | No | - |
[2] | Cameron Penna | AU | Bendigo Squash Centre | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2024-06-29 10:00am | A3 | BSC - Court 1 |
Matt Birch
|
Wilson Lorimer
|
|
N/A | A6 | BSC - Court 2 |
Luke Boyce [6]
(Did not play)
|
Siddanth Ramani
|
Walkover |
2024-06-29 10:00am | A7 | BSC - Court 5 |
Kaveen Kohombange
|
Chris Photis
|
|
N/A | A10 | BSC - Court 6 |
Sam Howard
(Did not play)
|
Lewis Penhall
|
Walkover |
2024-06-29 10:00am | A11 | BSC - Court 3 |
Chris Rucinski
|
David Althaus
|
|
2024-06-29 10:00am | A14 | BSC - Court 6 |
Nicholas Pollard
|
Sethu Venna
|
|
2024-06-29 11:30am | A17 | BSC - Court 1 |
Kevin Healy [1]
|
Rory Curtis
|
|
2024-06-29 12:00pm | A18 | BSC - Court 1 |
|
Himanshu Sarin [7]
|
|
2024-06-29 12:00pm | A19 | BSC - Court 3 |
Hasala Gamalath [5]
|
Siddanth Ramani
|
|
2024-06-29 11:30am | A20 | BSC - Court 3 |
|
Muhammad Omar Malik [3]
|
|
2024-06-29 11:30am | A21 | BSC - Court 4 |
Kyle Coenraad [4]
|
Lewis Penhall
|
|
2024-06-29 12:00pm | A22 | BSC - Court 2 |
|
Joanne Joseph
|
|
2024-06-29 11:30am | A23 | BSC - Court 5 |
Chris Armstrong [8]
|
|
|
2024-06-29 11:30am | A24 | BSC - Court 2 |
Mark Wiegerink
|
Cameron Penna [2]
|
|
2024-06-29 2:00pm | A25 | BSC - Court 1 |
|
|
|
2024-06-29 1:30pm | A26 | BSC - Court 3 |
|
|
|
2024-06-29 2:00pm | A27 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-29 2:00pm | A28 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 10:00am | A29 | BSC - Court 2 |
|
|
|
2024-06-30 10:00am | A30 | BSC - Court 1 |
|
|
|
2024-06-30 12:30pm | A31 | BSC - Court 2 |
|
|
|
2024-06-30 12:50pm | B1 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-30 10:30am | C1 | BSC - Court 1 |
|
|
|
2024-06-30 10:30am | C2 | BSC - Court 4 |
|
|
|
2024-06-30 12:50pm | C3 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 12:50pm | D1 | BSC - Court 7 |
|
|
|
2024-06-29 2:30pm | E1 | BSC - Court 1 |
|
|
|
2024-06-29 2:00pm | E2 | BSC - Court 3 |
|
|
|
2024-06-29 2:30pm | E3 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-29 2:30pm | E4 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 10:30am | E5 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-30 11:00am | E6 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 12:20pm | E7 | BSC - Court 7 |
|
|
|
2024-06-30 12:20pm | F1 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 10:00am | G1 | BSC - Court 7 |
|
|
|
2024-06-30 10:30am | G2 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 12:00pm | G3 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-30 11:30am | H1 | BSC - Court 5 |
|
|
|
2024-06-30 10:30am | I13 | BSC - Court 7 |
|
|
|
2024-06-30 11:00am | I14 | BSC - Court 7 |
|
|
|
2024-06-30 1:20pm | I15 | BSC - Court 6 |
|
|
|
2024-06-30 1:20pm | J1 | BSC - Court 7 |
|
|