Boys U/12
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Frederik NAUDE | Great Tennis | No | - | |
- | Arnou VISAGIE | ZA | Outeniqua Laerskool | No | - |
- | Wido RUDOLPH | ZA | Glenwood House | No | - |
- | Ruan van Zyl | No | - | ||
[8] | Jean-Pierre LE ROUX | Mosselbaai Tennis Club | No | - | |
[5] | Andre STANDER | ZA | Knysna Tennis Club | No | - |
- | Xander Pienaar | ZA | Paul Roos Gimnasium | No | - |
- | Johannes PRETORIUS | Mosselbaai Tennis Club | No | - | |
[4] | Jaco Louwrens LAMPRECHT | Wesbank (Oudtshoorn) Tennis Club | No | - | |
[3] | Zander PETZER | Wesbank (Oudtshoorn) Tennis Club | No | - | |
- | Wikus Smit | ZA | Mossel Bay Tennis Club | No | - |
[2] | Cuan WESTERN | ZA | Great Tennis | No | - |
- | Albert Swanepoel | Mossel Bay Tennis Club | No | - | |
[6] | Willem BREYTENBACH | ZA | George Tennis Club | No | - |
[7] | David Beukes | ZA | George Tennis Club | No | - |
- | Jody PRETORIUS | ZA | Glenwood House School | No | - |
- | Hugan Webster | Knysna Tennis Club | No | - | |
- | TJ Vorster | ZA | Mosselbaai Tennis Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2018-01-19 3:10pm | A3 | WTC - court 1 |
Wido RUDOLPH
|
Ruan van Zyl
|
6-0, 6-0 |
2018-01-19 3:10pm | A14 | WTC - court 2 |
Hugan Webster
|
TJ Vorster
|
1-6, 0-6 |
2018-01-20 10:20am | B10 | WTC - court 2 |
Ruan van Zyl
|
David Beukes [7]
|
0-6, 2-6 |
2018-01-20 12:30pm | C1 | WTC - court 1 |
Jody PRETORIUS
|
Ruan van Zyl
|
|
2018-01-22 2:15pm | H1 | GTC - |
Xander Pienaar
|
Cuan WESTERN [2]
|
7-6, 6-3 |
2018-01-19 5:30pm | A17 | WTC - court 1 |
Frederik NAUDE [1]
|
Arnou VISAGIE
|
6-0, 6-0 |
2018-01-19 5:30pm | A18 | WTC - court 2 |
Wido RUDOLPH
|
Jean-Pierre LE ROUX [8]
|
6-1, 6-1 |
2018-01-19 5:30pm | A19 | WTC - court 3 |
Andre STANDER [5]
|
Xander Pienaar
|
1-6, 2-6 |
2018-01-19 5:30pm | A20 | WTC - court 4 |
Johannes PRETORIUS
|
Jaco Louwrens LAMPRECHT [4]
|
6-7, 2-6 |
2018-01-19 5:30pm | A21 | WTC - court 5 |
Zander PETZER [3]
|
Wikus Smit
|
6-1, 6-0 |
2018-01-19 5:30pm | A22 | WTC - court 6 |
Albert Swanepoel
|
Willem BREYTENBACH [6]
|
0-6, 0-6 |
2018-01-19 5:30pm | A23 | WTC - court 7 |
David Beukes [7]
|
TJ Vorster
|
0-6, 5-7 |
2018-01-19 5:30pm | A24 | WTC - court 1 |
Jody PRETORIUS
|
Cuan WESTERN [2]
|
1-6, 1-6 |
2018-01-20 9:10am | A25 | WTC - court 3 |
Frederik NAUDE [1]
|
Wido RUDOLPH
|
5-7, 6-0, 10-3 |
2018-01-20 9:10am | A26 | WTC - court 4 |
Xander Pienaar
|
Jaco Louwrens LAMPRECHT [4]
|
6-1, 6-1 |
2018-01-20 9:10am | A27 | WTC - court 5 |
Zander PETZER [3]
|
Willem BREYTENBACH [6]
|
1-6, 4-6 |
2018-01-20 9:10am | A28 | WTC - court 6 |
TJ Vorster
|
Cuan WESTERN [2]
|
4-6, 1-6 |
2018-01-20 1:40pm | A29 | WTC - court 5 |
Frederik NAUDE [1]
|
Xander Pienaar
|
1-6, 6-3, 10-8 |
2018-01-20 1:50pm | A30 | WTC - court 3 |
Willem BREYTENBACH [6]
|
Cuan WESTERN [2]
|
7-6, 6-4 |
2018-01-22 12:30am | A31 | GTC - |
Frederik NAUDE [1]
|
Willem BREYTENBACH [6]
|
6-3, 7-5 |
2018-01-20 10:20am | B15 | WTC - court 3 |
Hugan Webster
|
Jean-Pierre LE ROUX [8]
|
1-6, 1-6 |
2018-01-20 1:50pm | B17 | WTC - court 4 |
Jody PRETORIUS
|
David Beukes [7]
|
0-6, 0-6 |
2018-01-20 1:50pm | B18 | WTC - court 6 |
Albert Swanepoel
|
Wikus Smit
|
5-7, 6-2, 10-7 |
2018-01-20 2:50pm | B19 | WTC - court 1 |
Johannes PRETORIUS
|
Andre STANDER [5]
|
3-6, 6-2, 3-10 |
2018-01-20 2:50pm | B20 | WTC - court 2 |
Jean-Pierre LE ROUX [8]
|
Arnou VISAGIE
|
|
TBD | B21 | - |
David Beukes [7]
|
Wido RUDOLPH
|
|
TBD | B22 | - |
Albert Swanepoel
|
Jaco Louwrens LAMPRECHT [4]
|
|
TBD | B23 | - |
Andre STANDER [5]
|
Zander PETZER [3]
|
|
TBD | B24 | - |
|
TJ Vorster
|
|
TBD | B25 | - |
|
|
|
TBD | B26 | - |
|
|
|
TBD | B27 | - |
|
|
|
2018-01-20 12:30pm | C4 | WTC - court 2 |
Hugan Webster
|
|
|
2018-01-20 2:50pm | C5 | WTC - court 5 |
|
Wikus Smit
|
|
2018-01-20 3:00pm | C6 | WTC - court 3 |
Johannes PRETORIUS
|
|
|
TBD | C7 | - |
|
|